بگذر

پیام تبریک مسئول بسیج اساتید دانشکده به مناسبت دهه فجر

پیام تبریک  مسئول بسیج اساتید دانشکده به مناسبت دهه  فجر

بسم الله الرحمن الرحیم
جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا اسرا -۸۱)
حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است
فرا رسیدن ایام فرخنده دهه مبارک فجر، دهه پیروزی، دهه رسیدن به اوج بلندی و قدرت، دهه نجات از ظلمت و استثمار بر عاشقان ولایت و ولایتمداری مبارک باد.
در دهه فجراسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمیرود" (مقام معظم رهبری) چهل و یکمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور مسئولیتی است که بر دوش خود احساس می کنیم. اکنون که چهل و یکمین سال از آن حادثه تاریخی و جاودانه می گذرد، مردم غیور و ولایتمدار ایران اسلامی همانند کوهی استوار و با صلابت، در پیروی از ولی امر زمان خود، در برابر همه ناملایمات و فشارهای بین المللی ایستاده اند و در راستای تحقق اهداف و آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی از هیچ ایثار و گذشتی دریغ نمی ورزند و با بصیرتی مثال زدنی، تفکری روشن و اراده ای پولادین، به میثاق خود با آرمان های والای نظام اسلامی پایبند و استوارند. بسیج به عنوان نهادی برخاسته از متن انقلاب اسلامی و مردم، نگاهی متمایز و متفاوت از جریان های سیاسی به انقلاب، امام و رهبری و همچنین تحولات منطقه ای و جهانی داشته و همواره رسالت خود را در پاسداری همه جانبه از انقلاب و دستاوردهای آن دانسته و در این راستا تبعیت از ولایت فقیه، عمل به وصایای جاودانه حضرت امام (ره) و حرکت در چارچوب منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را سرلوحه خود قرار داده است.
 اینجانب نجیب اله بااراده مسئول بسیج اساتید دانشکده علوم پزشکی تربت جام  ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام مبارک و غرورآفرین دهه فجر به دانشگاهيان شريف و انقلابى کشور عزيزمان و خصوصا اساتيد، كارمندان و دانشجويان دانشکده علوم پزشکی تربت جام ، از خداوند متعال توفیق ادامه راه روشن و طریق پاک شهدا و امام شهیدان و تلاش مجاهدانه در عرصه های علم و سازندگی را مسئلت می نمایم.

انتشار: